Nadcházející akce

VODA JE ŽIVOT

Kdo: Pořádá KangenCZ s.r.o.” a „Skoola vědomí života z.s.“

Kdy: Čtvrtek 2. července 2020 v 17:00 až 20:00

Kde: Pod vinicí 2840, 53003 Pardubice

Reference zákazníků

Martin Holata

Martin Holata

Hokejista

Vodu Kangen jsem začal pít hlavně proto, abych měl v pořádku to základní, a to je právě ten nosič pro veškerou biochemii v těle. První myšlenka byla podpořit výživové doplňky v jejich lepší vstřebatelnosti a mít vodu, která je v pořádku! Nic víc jsem od toho nečekal. Avšak po velmi krátké době, jsem zjistil, že po ránu a po sportovní aktivitě jsem odpočatý a v úplně jiné kondici než předtím. V domění, že jsem vlastně zdráv mě po několika měsících opustil ranní kašel, opary které se občas objevily se neudělaly už rok, plíseň která mě trápila od střední školy (dnes mi je 46) najednou zmizela ze zad, hrudníku, podpaží a krku. Nebyl jsem žádný prostatik, ale jednou za noc jsem musel navštívit onu místnost. Dnes spím celou noc a na wc jdu až ráno. Stejně tak pravidelnost stolice se upravila k dokonalosti. Jak jsem řekl na začátku. Chtěl jsem pouze zdravou vodu a neměl jsem absolutně žádné očekávání. Dnes vím, že za veškeré uvedené změny může právě ona,”ta voda”.

 

Zina

Zina

Manažerka

Po operaci zhoubného nádoru na mozku a následné chemické léčbě jsem se cítila hodně nedobře. Zkoušela jsem všeliké vitamíny, minerály a jiné doplňky stravy, ale moc to nepomáhalo. Na konci roku 2019 mě pozval kamarád na přednášku o vodě a tam jsem pochopila, že to je právě ta cesta pro mne. Ihned jsem si zakoupila přístroj na úpravu vody a začala pít Kangen vodu po litrech denně. Věřila jsem, že právě ony detoxikační vlastnosti této vody mi pomohou vyčistit tělo a navíc molekulární vodík upraví některé chyby v organismu. Již po 14 dnech jsem se cítila o mnoho lépe a v lednu jsem už mohla začít pracovat. Děkuji za to spojení s vodou Kangen. Je to pro mne pocit jistoty pro budoucí život.

Šárka Boušková

Šárka Boušková

Ředitelka banky

Štípnutí včely, vosy, komáři

Před nedávnem jsme se účastnili soutěžní akce pro děti. Všude spousta dětí, nanuků, vos. S vodou na pití sebou automaticky vozím i 2,5ku (Pozn.red.: Kangen voda s pH 2,5). Jedna z vos na sebe nenechala dlouho čekat a štípla asi 101etého kluka do krku.

Maminka s pořadatelem samozřejmě namazali Fenistilem, bohužel i přesto se kluk ošíval bolestí. To už mne nenechává klidnou a vybíhám s lahvičkou v ruce (představte si zpomalený záběr s Pomelou Anderson v Pobřežní hlídce a jejím plovákem, jak běží po pláži zachránit topícího se:-)) zachránit chlapce. Setřeli jsme gel a opakovaně stříkali vodou. Nejen, že během minuty štípnutí přestává bolet, ale cca po 1,5h jsme nenašli ani štípanec !!!

 Certifikace

Garance

Úpravny vody Kangen pracují na patentovaném sytému elekrolýzy, který je vyvíjen již od roku 1946 a je neustále zdokonalován. Jedním z mnoha garantů systému je MUDr. Hiromi Shinia, autor mnoha knih, v nichž o zdravotních vlivech na různé choroby odborně píše.

Napište nám

11 + 12 =